Кейс-працівниця з ведення випадків людей, що пережили гендерно зумовлене насильство / GBV Case Worker (WGSS)
HEKS/EPER бере активну участь у подоланні гуманітарної кризи в Україні, реагуючи на далекосяжні наслідки конфлікту, що триває. Організація надає екстрену допомогу, зосереджуючись на тих, хто найбільше постраждав від війни, зокрема, на переміщених особах і вразливих громадах. Її зусилля спрямовані на надання основних послуг, таких як притулок, продовольча безпека та психосоціальна підтримка, а також на сприяння інтеграції та розбудові життєстійкості.
Безпека та захист дітей: У HEKS/EPER, безпека та благополуччя дітей та вразливих категорій населення є надзвичайно важливими.
Щоб підтримати цю важливість, організація впроваджує посилені заходи безпеки на всіх етапах процесу набору та адаптації персоналу. Це включає в себе всебічну перевірку біографічних даних та рекомендацій відібраних кандидатів, що забезпечує дотримання найвищих стандартів безпеки та захисту від шкоди або експлуатації. Ці ретельні процедури відображають непохитну відданість HEKS/EPER створенню безпечного середовища для найбільш вразливих груп населення. Це включає в себе всебічну перевірку біографічних даних та рекомендацій відібраних кандидатів, що забезпечує дотримання найвищих стандартів безпеки та захисту від шкоди або експлуатації. Ці ретельні процедури відображають непохитне прагнення HEKS/EPER сприяти створенню безпечного середовища для найбільш вразливих груп населення.
HEKS/EPER так само відданий принципам різноманітності, рівності та інклюзії. Ми прагнемо створити інклюзивне та сприятливе робоче середовище, де всі співробітники відчувають, що їх цінують, поважають і дають їм можливість повністю розкрити свій потенціал.
Кейс-працівниця з ведення випадків людей, що пережили гендерно зумовлене насильство, працює у Бепечному Просторі для Жінок та Дівчат (WGSS) у м. Одеса та відіграє ключову роль у наданні прямої підтримки, веденні випадків та психосоціальних послуг для жінок та дівчат, які пережили гендерно зумовлене насильство. Ця посада передбачає певну роботу на виїзді, приблизно 40-50% часу витрачається на просвітницьку діяльність в Одесі та Одеській області. Кейс-працівниця також відповідає за забезпечення якісного кейс-менеджменту (ведення справ людей, що пережили насильство) і може час від часу їздити в інші регіони, такі як Миколаїв та Херсон, залежно від потреб проєкту або зміни обставин.
Завдання та обов'язки:
Кейс працівниця надаватиме екстрену допомогу у сфері захисту (ГЗН та ПЗПСП) найбільш вразливим верствам населення, які постраждали від конфлікту в Україні. Обов'язки включають, але не обмежуються наступними:
Підтримка в організації роботи з людьми, що пережили ГЗН:
- Надавати професійні та конфіденційні послуги людям, що пережили ГЗН на основі цілісного, людиноцентричного підходу HEKS/EPER, дотримуючись протоколів, включаючи виконання всіх етапів кейс-менеджменту для людей, що пережили насильство ГЗН.
- Забезпечити своєчасне впровадження процесу кейс-менеджменту, перенаправлення, подальший супровід та закриття випадків (якщо і коли це доречно).
- Своєчасно заповнювати документи по випадку.
- Здійснювати регулярний моніторинг з подальшим спостереженням та аналізом прогресу випадків ГЗН.
- Проводити опитування клієнтів у всіх випадках ГЗН, щонайменше двічі на кожний випадок (згідно з процедурами).
- Забезпечити своєчасне перенаправлення людей, що пережили ГЗН для отримання належних послуг (медична допомога, психічна та психосоціальна підтримка, юридичні консультації та допомога, безпечний притулок та можливості для отримання засобів до існування тощо) відповідно до потреб клієнтів.
- Підтримка у визначенні, оцінці та впровадженні грошової підтримки як додаткової послуги до кейс-менеджменту.
- Проведення освітніх та інформаційно-просвітницьких групових занять з питань протидії гендерно зумовленого насильства.
- Етично та конфіденційно збирати та зберігати дані про випадки ГЗН.
- Підтримка у визначенні та відборі бенефіціарів для роздачі наборів гідності, а також підтримка у роздачі.
Психологічна підтримка:
- Надавати індивідуальну та групову психосоціальну підтримку в Безпечному Просторі для Жінок та Дівчат в Одесі,а також в громадах Одеської області.
- Складати графік заходів на щотижневій основі та надавати його керівниці команди та раднику з питань ПЗПСП для перегляду, підтримки та перевірки.
- Надавати першу психологічну підтримку людям, що пережили насильство, за необхідності.
Координація:
- Здійснювати часті візити в громади з метою інформаційно-просвітницької роботи, координації та налагодження зв'язків.
- Працювати у співпраці з кейс-працівницею у громаді, щоб забезпечити задоволення поточних потреб жінок і дівчат за допомогою профілактичних заходів.
Управління даними та звітність
- Регулярно проводити опитування бенефіціарів щодо їхніх побажань/відгуків.
- Забезпечити постійне розповсюдження інформації серед бенефіціарів про різні канали зворотного зв'язку та скарг.
- Дотримуватися суворих протоколів захисту даних та обміну інформацією для захисту приватності, конфіденційності та безпеки людей, що пережили насильство.
Вимоги до кандидатів:
Професійні компетенції:
- a. Вища освіта в галузі психології, соціальної роботи або спорідненої спеціальності.
- b. Щонайменше один рік попереднього досвіду надання допомоги людям, що пережили ГЗН, та жінкам тадівчатам із вразливої категорії населення; соціального захисту та залучення громадськості.
- c. Знання та розуміння системи охорони здоров'я та соціального захисту в Україні.
- d. Досвід практичної реалізації принципів протидії ГЗН, знання міжнародних гуманітарних стандартів запобігання та реагування на ГЗН.
- g. Вільне володіння українською мовою та базові знання англійської мови.
- h. Досконале володіння ІТ-навичками, включаючи додатки Google та Microsof (Word, Excel, Google Form, PowerPoint тощо)
Поведінкові компетенції:
a. Емпатія, комунікативні навички та активне слухання.
b. Тайм-менеджмент, вирішення конфліктів та емоційна стійкість.
c. Адаптивність та стресостійкість.
d. Здатність до навчання.
Пропонуємо:
- Соціальний пакет та конкурентна заробітна плата
- Медичне страхування
- Можливість професійного зростання та розвитку
- Робота в дружньому колективі професіоналів
Якщо ви готові приєднатися до нашої команди та зробити свій внесок у розвиток гуманітарних програм, залишайте свій відгук разом з резюме на позицію. Будемо раді бачити вас серед нас!
HEKS/EPER is actively engaged in addressing the humanitarian crisis in Ukraine, responding to the far-reaching consequences of the ongoing conflict. The organization provides emergency assistance, focusing on those most affected by war, including displaced individuals and vulnerable communities. Its efforts emphasize the provision of essential services such as shelter, food security, and psychosocial support, alongside facilitating integration and resilience-building measures.
Safeguarding and Child Protection: At HEKS/EPER, the safety and well-being of children and vulnerable individuals are of utmost importance. To uphold this critical value, the organization enforces stringent safeguarding measures throughout the recruitment and onboarding processes. This includes comprehensive background and reference checks for selected candidates, ensuring adherence to the highest standards of safety and protection against harm or exploitation. These meticulous procedures reflect HEKS/EPER’s unwavering dedication to fostering secure environments for the most vulnerable.
HEKS/EPER is equally committed to the principles of diversity, equality, and inclusion. We endeavour to cultivate an inclusive and supportive workplace where all employees feel valued, respected, and empowered to reach their full potential.
Role Overview:
The GBV Case Worker (WGSS) plays a critical role in offering direct support, case management, and psychosocial services to vulnerable women, girls, and GBV survivors in Odesa. This position involves some fieldwork, with approximately 40-50% of time spent on outreach activities in Odesa city and Odesa oblast. The case worker is also responsible for ensuring quality case management and may occasionally travel to other regions, such as Mykolaiv and Kherson, depending on project needs or changing circumstances.
Roles and Responsibilities:
The GBV Case Worker (WGSS) will provide the Protection (GBV and MHPSS) emergency assistance for the most vulnerable conflict-affected people in Ukraine. Responsibilities include, but are not limited to:
Case Management Support
- Provide professional and confidential services to survivors of GBV, grounded in the HEKS-EPER’s holistic, survivor-centered case management approach, following the protocols including performing all steps of case management for GBV survivors.
- Ensure implementation of case management process, referrals, follow-up, and case closures (if and when appropriate) in a timely manner.
- Fill in the case documents in a timely manner.
- Regular monitor with follow-up and progress reviews of GBV cases.
- Perform client-feedback survey with all GBV cases, at least twice per case (according to the procedures).
- Ensure a timely refer GBV survivors to the most appropriate services available (medical care, mental health and psychosocial support, legal counselling and assistance, safe shelter and livelihood opportunities, etc.) according to survivors needs.
- Support in the identification, assessment, and implementation of cash-based interventions as complementary services to Case Management.
- Conduct educational and awareness-raising group sessions on gender-based violence.
- Ethically and confidentially collect and store GBV data.
- Support the coordination of provision of services by other specialized service providers in accordance with the needs of individuals and families.
- Ensure appropriate monitoring, review, and follow up of the services provided to cases.
- Facilitate, collect and report information regarding the overall situation of vulnerable and women and girls at risk.
- Support in identifying and selecting beneficiaries for dignity kits distribution, also support in distribution.
Psychosocial Support:
- Provide individual and group psychosocial support activities inside women and girls safe space located in Odesa and in communities in Odesa region.
- Schedule activities on weekly basis and sharing it with Team Leader and MHPSS Advisor for review, support, and verification.
- Provide first psychological support to survivors, if necessary.
- Participate in trainings to improve knowledge of MHPSS tools.
Coordination
- Strengthen and maintain networks through other service providers to ensure that survivors receive compassionate support from the community and to encourage greater communication, collaboration and coordination among partners (protection, health, legal, and psychosocial sectors).
- Strengthen and maintain networks with community leaders, women leaders, service providers and camp management to ensure that survivors receive compassionate support from the community and to encourage greater communication, collaboration and coordination among partners (protection, health, legal, and psychosocial sectors)
- Conduct frequent field visits for the purpose of outreach, coordination and networking.
- Work in collaboration with Community outreach worker to ensure ongoing needs of women and girls are being met through prevention-related activities.
Data management and reporting
- Record and maintain updated and accurate database of beneficiaries and delivered activities or services, either on the online database excel sheet or by using digital data software (CommCare).
- Perform satisfaction/feedback survey with beneficiaries on a frequent basis.
- Ensure to always disseminate information with beneficiaries on the different feedback and complaints channels.
- Ensure to take adequate, consented and appropriate photographs of beneficiaries during activities.
- Manage, file and store data, ensuring the confidentiality of the information collected and the services provided.
- Prepare and submit weekly and monthly work plans in a timely manner.
- Support with GBV needs and gaps assessment, safety audit, post-distribution monitoring and satisfaction survey.
- Case worker will report directly to Protection Officer (GBV Focal Point).
- Adhere to strict data protection and information-sharing protocols to protect the privacy, confidentiality, and safety of survivors.
Role Competencies:
- Professional Competencies:
- University degree in psychology, social work or a related degree.
- At least one year of previous experience in assisting GBV survivors and vulnerable women/girls, social protection and community engagement.
- Knowledge and understanding of health and social protection system of Ukraine.
- Experience with operationalizing GBV principles, knowledge of international humanitarian standards for GBV prevention and response.
- Fluency in Ukrainian and basic knowledge of English is desirable.
- Proficiency in IT skills, including Google and Microsoft office applications (Word, Excel, Google Form, PowerPoint, etc.).
- Behavioural Competencies:
- Empathy, communication skills, and active listening.
- Time Management, conflict resolution, and emotional resilience.
- Adaptability and stress tolerance.
- Learnability.